24.04.2016 19:33

VC Dolného Kubína

23.-24. apríla 2016 sa v 25 metrovom bazéne v Dolnom Kubíne uskutočnil 14. ročník plaveckých pretekov Veľká cena Dolného Kubína, tzv. "Zinčicový míting". Medzi 313 plavcami z 36 klubov z Česka, Rakúska a Slovenska boli aj traja plavci nášho oddielu. Výrazný úspech zaznamenala Nikoleta Trníková, ktorá získala 5 zlatých medailí (50, 100 a 200 m prsia, 100 a 200 m polohové preteky), vo svojej kategórii dosiahla najlepší bodový výkon pretekov (638 bodov) a vytvorila si 4 osobné rekordy. Striebro (50 m motýlik) si vyplával Martin Krištofík a Marek Krištofík si vytvoril 5 osobných rekordov. Výsledkovú listinu a prehľad výsledkov našich plavcov prinášame v časti Výsledky.

—————

Späť

Dotácia z rozpočtu mesta Považská Bystrica na činnosť bola použitá v roku 2018 na pokrytie časti nákladov (štartovné) na nasledujúcich podujatiach:

Naše tri súťažné víkendy

Nikoleta Trníková - Juniorská majsterka Slovenskej republiky v plávaní - 7medailí