19.06.2016 17:00

Nikoleta Trníková s medailami aj z M-SR juniorov

Nikoleta Trníková po 6. medailách na letných Majstrovstvách Slovenskej republiky v kategórii 14 ročných žiačok získala ďalšie aj v juniorskej kategórii na M-SR juniorov a seniorov. Tieto sa konali 17.-19. júna 2016 v Bratislave. Štartovalo spolu 268 plavcov z 37 klubov, ktorí sa na národný šampionát kvalifikovali na základe zaplávaných časov. Z nášho oddielu sa na štartové bloky postavili 4 plavci. V juniorskej kategórii sa Nikoleta Trníková 2 krát postavila na bronzový stupeň víťazov v disciplínach 200 m prsia a 400 m polohové preteky. Okrem toho sa prebojovala do finále ďalších 3 disciplín. Na 100 m prsia obsadila medzi juniormi 4. miesto, na 200 m polohové preteky 5. miesto a na 50 m prsia 6. miesto. Finálovú účasť si v rozplavbách disciplíny 200 m motýlik zabezpečil aj Matej Kňazík, ktorý v open kategórii obsadil celkové 13. miesto. Výsledkovú listinu a prehľad výsledkov našich plavcov prinášame v časti Výsledky.

—————

Späť

Dotácia z rozpočtu mesta Považská Bystrica na činnosť bola použitá v roku 2018 na pokrytie časti nákladov (štartovné) na nasledujúcich podujatiach:

Naše tri súťažné víkendy

Nikoleta Trníková - Juniorská majsterka Slovenskej republiky v plávaní - 7medailí